O mnie

Dzień dobry, nazywam się Alicja Maulud
i chciałabym Ci pomóc.

Zastanawiasz się, czy jest to możliwe?

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie na kierunku profilaktyka społeczna z terapią. Kontynuowałam naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w  ramach studiów podyplomowych z socjoterapii. Ukończyłam I stopień (podstawowy) oraz II stopień (zaawansowany) Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie w pracy zdobywałam już na studiach, podczas praktyk. Przez ostatnie lata wzbogacałam swoją wiedzę w zakresie różnych koncepcji pracy terapeutycznej, uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoleniach. Pracowałam z mieszkankami Domu Samotnej Matki w Olsztynie, dla których prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe. Obecnie prowadzę gabinet, w którym zgodnie z uzyskanymi kompetencjami prowadzę terapię indywidualną, warsztaty oraz terapię grupową.

Terapia – czego możesz się spodziewać?

W trakcie prowadzonych przeze mnie sesji terapeutycznych najważniejszy jesteś Ty, Klient, bo to Ty jesteś ekspertem we własnej sprawie. Nasz kontakt opierać się będzie przede wszystkim na zaufaniu, które jest fundamentem dobrych relacji między rozmówcami w terapii. Podczas każdej sesji, wspólnie odkryjemy Twoje umiejętności, potencjał oraz ukryte talenty.

Proces terapeutyczny traktuję jako niepowtarzalną i za każdym razem nową drogę, w którą wyruszam z moim Klientem.

Do zobaczenia w moim gabinecie.